Search
Generic filters
Exact matches only

Yasal Uyarı

Telif Hakkı

Telif hakkı 2019 Atasan Metal San. ve Tic. A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Metin, resim, grafik, ses, animasyon ve videoların yanı sıra bu internet sitesinde yapılan düzenlemeler, telif hakkı ve diğer koruma yasalarına tabidir.

Bu internet sitelerinin içeriği ticari amaçlarla kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya üçüncü şahıslara verilemez. İnternet sitesindeki resimlerin bazıları üçüncü kişilerin telif hakkına tabidir.

Sitedeki bütün içeriğin sahibi Atasan Metal San. ve Tic. A.Ş.’dir (kısaca “Atasan”). Sitedeki bütün fikir hakları (telif hakları ve komşu haklar dahil) Atasan ve/veya içinde çeşitli kuruluşların da bulunduğu içerik ortaklarına aittir ve ait olmaya devam edecektir. Site içeriği, kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz.

Kullanıcılar, kişisel kullanım için site içeriğini bilgisayarlarına indirebilir veya kopyalayabilir. Bu izin, indirilen veya kopyalanan içerikle ilgili her tür kaynakça, telif veya sahiplik bilgisinin korunduğu durumlarda geçerlidir. Kullanıcılar site içeriğinden aldıkları her kopyaya bu bilgiyi eklemek zorundadır.

Kullanıcılar; kişisel kullanım için bilgisayarlarına indirdikleri veya kopyaladıkları site içeriğine ekleme veya içerikte bir değişiklik yapamaz. Site içeriği kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz, tekrar basılamaz veya herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Kullanıcıların yukarıda yazılanlardan herhangi birisini yapması durumlarda, Atasan ve üçüncü kişi ve kurumlar hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar.