Search
Generic filters
Exact matches only

AR & GE

Müşteri ihtiyaç analizini takip eden 1 ya da 3 hafta içinde katı modeli hazırlayarak ve tasarım onayının ardından 2-3 hafta içinde test edilmeye hazır ilk prototipleri ortaya çıkarır.

MONTAJ

Atasan’ın verimlilik ve esneklik prensipleri doğrultusunda tasarlanan montaj hatları, üretilen ürünün ihtiyaçlarına göre tam ve yarı otomasyon modlarında hizmet veriyor.

KALIPHANE

Atasan yenilikçi kalıp tasarımı ve üretimiyle beyaz eşya sektörüne ürünlerini sunmaktadır. Kendi üretim tesisleri ve yetkin kadrosuyla, yüksek kalitede tasarım ve üretim gerçekleştirmektedir.

PRESHANE

Atasan’da progresif kalıplar, parçanın gereken özelliklerine göre, ağırlığı 60 ton ile 400 ton arasında değişen 22 adet pres makinesinde basılıyor.

YAY ÜRETİMİ

Menteşenin en önemli bileşenlerinden olan yayları da kendi bünyesinde tasarlayıp üreten Atasan yaylarıyla menteşelerinin sağlamlığını ve dayanıklılığını sağlıyor.

ERP SİSTEMİ

Atasan’da Lean-Sigma prensiplerine göre düzenlenen ve zaman içinde iyileştirilen üretim ve kalite yönetim süreçleri, sürekli bir gelişimi ve yüksek kaliteyi hedefliyor.

Derin Dondurucu İçin İnovatif Çözümler
Diğer Metal Parçalar